Музика, що її грає вітер

«…ми ввійшли до вогню й до води, – але на широкі місця Ти нас вивів!» (Пс. 66:12)

В одному оповіданні розповідаєтьсяпро німецького барона, котрий наказав протягти між двома баштами замку кілька струн. Він хотів зробити таким чином Еолову арфу – музичний інструмент, з якого вітер, коли дме крізь струни, видобуває приємний звук.

Спочатку ніяких звуків не було, тому що вітер виявився слабким. Але невдовзі вітер почав посилюватися, і залунав слабкий спів. Але найпрекрасніша музика полилася лише тоді, коли почали дути буйні зимові вітри. Звук розливався по всій долині, що оточувала замок. І чим сильнішим був вітер, тим гарнішою виявлялася музика.

Щось схоже відбувається з нами і в житті. Ми помічаємо, що найбільшою мірою любов й милосердя Господа до нас виявляються саме тоді, коли житейські бурі загрожують цілком здолати нас. Якби ці бурі ніколи не торкалися струн нашого життя, у Бога не було б можливості явити нам перемогу, котру тільки Він здатен нам дати.

Чи мучились ви колись від того, що не розумієте, чому з вами трапляються різні біди? Чи боїтеся ви життєвих негод? Полиште зусилля і довірте Богові, нашому Небесному Отцю, турбуватися про ваше життя. Труднощі можуть принести нам глибоке задоволення, коли вітри негод грають на струнах нашого життя, щоб прославляти Господа і нести Його благословення.

Того, хто благославляє Господа в скрутні дні, Він благословить і за допомогою скрути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *