Наш Бог – це той, хто йде назустріч у безвихідній ситуації

Неможливо, мабуть, висловити усі почуття, які сповнювали вдову з Наїну, коли вона втратила свого єдиного сина. Йдучи з похоронною процесією, мабуть, добре усвідомлювала всю безнадійність ситуації, в які вона опинилася, адже залишилася одна – без чоловіка і без сина. Розмірковуючи про цю подію, котра описується на сторінках євангельського читання цієї неділі, усвідомлюємо, що вдова справді знайшлася в скрутних життєвих обставинах.

Серед цього розпачу та безнадії її життя з’являється Христос і воскрешає мертвого сина. Можемо собі тільки уявити, що діялось тоді в серці цієї матері, якою великою була її вдячність Ісусові.

Читаючи Євангеліє, слухаючи розповіді про життя Ісуса Христа, а також його слова, які зафіксовані в цих розповідях, усвідомлюємо, що Спаситель промовляє не лише до своїх співрозмовників, а також і до нас. Слова Христові – живі, вони спрямовані до кожного із нас. Гортаючи Біблію, можемо знайти відповіді на всі запитання, що в нас виникають; можемо знайти вихід із труднощей, в яких ми опинилися.

Повертаючись до розповіді про смерть і воскресіння сина наїнської вдови, бачимо, що Бог ніколи не залишає людину в безнадійній, як може здатися на перший погляд, ситуації, – Господь завжди людині допомагає. І навіть тоді, коли нам буде здаватися, що ми опинилися сам-на-сам зі своїми труднощами, пам’ятаймо, що Бог нас любить і не покидає, Він завжди готовий допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *