Ланцюгова реакція

«Нема, отже, тепер ніякого засуду для тих, що в Христі Ісусі…Бо те, що було неможливим для закону, ослабленого тілом, Бог, – пославши свого Сина в тілі, схожім на гріховне тіло, ради гріха, осудив гріх у тілі…» (Рим. 8:1.3-4).

Експерименти з ураном були частиною дослідницької роботи, котру проводив 1946 року Льюїс Слотин. Один з експериментів полягав у тому, що Слотин мав зблизити два шматки урану один з одним, а потім, як тільки почнеться ланцюгова реакція, відділити шматки викруткою й зупинити реакцію.

Якось викрутка вислизнула у Слотина з рук, і шматки урану зійшлися на неприпустиму відстань. Почалася реакція, й лабораторію заповнило сліпуче світло. Та ж і реакція Слотина була миттєвою. Він не кинувся рятуватися, але навпаки, незважаючи на те, що він розумів наскільки небезпечна радіація, розірвав шматки руками й зупинив реакцію. Він врятував життя іншим ученим, які працювали в лабораторіях, але за дев’ять днів сам помер у лікарні.

Подвиг ученого нагадує про подвиг, здійснений 2000 років тому Ісусом Христом. Господь Ісус прийняв смертельну дозу гріховної радіації. Він добровільно прийняв на себе удар, закриваючи нас собою. Він дозволив звершитися над собою мученицькій страті і цим зупинив раз і назавжди ланцюгову реакцію зла. Він прийняв удар на себе; Він підірвав владу гріха; Він дарував нам життя.

Христос здійснив своє безприкладне діяння не за збігом обставин. Він свідомо пішов за нас на смерть. Нині ваша черга прийняти рішення. Довіртеся Богові та жийте з Ним, й ви порятуєтесь від смертоносної влади гріха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *