Приклад стабільності

«Бадьорим стало моє серце, Боже, бадьоре моє серце; буду співати й на гарфі вигравати» (Псалом 57:8)

Речі, на які люди покладаються в цьому житті, є нестабільними, щоб не сказати більше. Все більше і більше не пов’язаних між собою подій викликають світову тривогу і занепокоєння в серці кожної людини. В такі часи чиї поради варті уваги? Чия мудрість є справжньою? Сатана та його злі сили хотіли б підкорити Божі Слова і повернути наші вуха до інших голосів. Але, дякуючи Богу, вони не переможуть.

Цар Давид ось так звертався до Бога:

«Помилуй мене, Боже, помилуй; до тебе душа моя прибігає. У тінь твоїх крил прибігаю, поки не мине лихо. До Бога Всевишнього взиваю, до Бога, що чинить мені благо, – нехай пошле з неба й мене врятує, нехай осоромить тих, що мене зневажають; нехай пошле Бог свою ласку й правду. Я лежу серед левів, що пожирають синів людських. Зуби їхні – списи й стріли; язик – меч гострий. Знесись над небесами, Боже; по всій землі хай буде твоя слава!»

Давид жив у віроломні часи. Але він показав приклад стабільності. Його серце було зосереджене на Богові, його Спасителеві, навіть в найтяжчі дні Давид міг співати і величати.

Бог хоче, щоб ми робили те ж саме. Напередодні cвого розп’яття наш Господь співав у горішній кімнаті. Апостоли Павло і Сила співали гімни у в’язниці. Павло каже, що ми також можемо бути «вкорінені в ньому, збудовані на ньому і зміцнені в тій вірі, якої ви навчились, поступаючи в ній наперед з подякою» (Кол. 2:7). Ця стабільність є і нашою, даром Божої милості в Ісусі Христі, нашому Господі, як справді пише апостол Павло: «Нехай же сам Господь наш Ісус Христос і Бог, Отець наш … врадує серця ваші та зміцнить у всякім ділі й добрім слові» (2 Солунян 2:16-17).

Господи, утримуй нас впевненими у Твоєму Слові, дай нам радість і допоможи співати Тобі величання. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *