Перед тим, як почати працювати язиком, переконайтеся, що й мозок ваш також підключений до роботи

Язик приносить нам, мабуть, більше прикрощів, аніж будь-який інший орган. Тому так важливо слідкувати за тим, що ви говорите.

Одній жінці лікарі сказали, що через серйозне захворювання її голосові зв’язки потребують повного спокою. Їй належало мовчати цілих півроку! У неї була велика сім’я – чоловік і шестеро дітей, і здавалося, вона просто не впорається з ними мовчки, та вона погодилася. Коли їй треба було покликати дітей, вона дмухала у свисток, а все, що їй треба було сказати, вона писала на папері.

Коли півроку минуло, й обслідування показало, що їй більше нічого не загрожує, жінка сказала: «Мені здається, я більш ніколи не буду кричати, як це я раніше робила. Ви не уявляєте скільки гнівних і лайливих записок я повикидала, перш ніж навчилася їх писати так, щоб на них не соромно було дивитися. Можливість бачити те, що я говорю, навчила мене добирати слів».

Теревените ви з сусідкою чи колегами по роботі, чи по телефону, пам’ятайте, що «в багатомовності гріха не бракуватиме» (Приповідки 10:19). І якщо зла плітка чи недобре слово рвуться у вас з язика, моліться: «Господи, допоможи мені побачити все зло, котре я можу спричинити цими словами. Допоможи мені добрати слів».

«Жодне погане слово нехай не виходить із уст ваших, а лише гарне, що може в потребі повчити, і щоб це вийшло на користь тим, які чують його» (Еф. 4:29)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *