Про нас

«Чим наповнене серце – те промовляють уста» – каже Христос, порівнюючи сховок серця до скарбу, з якого добра людина виносить добрі речі, а зла – лихі. Жити вірою означає зробити своїм скарбом Господа і дорожити ним, як найціннішою перлиною, з якою не зрівняються ніякі інші скарби. Той, для кого світлом його життя стало Боже слово, береже його у своєму серці і ділиться ним з іншими, бо неможливо не ділитися тим, що сповнює життя радістю і щастям, із тими, яких любиш. Тоді Боже слово стає великим завданням, яке вимагає того, щоб нести його всюди і ділитися ним з усіма. «Горе мені, якщо не звіщатиму Євангелії» – каже Апостол.

Це бажання – ділитися словом – спонукало нас, випускників Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Йосифа Сліпого, створити цю інтернет-сторінку як простір, де можна дати свідчення пережитої Божої любові, його ніжного дотику до наших сердець.

Чому інтернет? Бо сьогодні це середовище, де більшість людей проводять свій час, працюючи, навчаючись, відпочиваючи і шукаючи інформацію. Ми хочемо бути подібними до св. Домініка і його духовних синів-проповідників, які для проповіді не шукали спеціальних місць, а йшли туди, де проводили своє життя люди – на ринки, на міські площі, ставали на рогах вулиць – і там проповідували. Та сама Євангелія кличе і нас. І віримо, що наше апостольство стане частиною реалізації великого задуму вселенської місії Божого слова.

о. Василь Ждан

о. Нестор Шевчук

Роман Свинарський